-10% Výprodej

Limitovaná edice českého rostoucího ergonomického nosítka ze šátkoviny Lenire pro děti od 4 měsíců do 3 let. Více >>
Kód produktu: P00023

2 781 Kč s DPH Původní cena 3 090 Kč, Ušetříte 10% (309 Kč)

Limitovaná edice nosítka KiBi uštého exkluzivně z naší šátkoviny Lenire!

Nosítko KiBi je na trhu už více jak 6 let a za tu dobu už je dobře známé a nasbíralo množství kladných referencí, 2x za sebou získalo ocenění Heureka produkt roku v sekci produktů pro nošení dětí. Máme tak radost, že si ke spolupráci zvolili právě nás Lenire a z Lenire šátkoviny našili kolekci šátkovinových nosítek.

Dokáže se velmi dobře přizpůsobit růstu dětí. Pomocí patentků si můžete jednoduše zmenšit šíčku zádové opěrky v oblasti nožiček pro cca 3-5 měsíční miminko. A s ním pak nosítko rostě, postupně můžete šířku přidávat a také jednoduše nastavovat výšku zádové opěrky. To je řešeno unikátním patentovaným systémem posunování látky po ramenních popruzích. Výšku tam můžete při nošení vpředu na břiše měnit i během nošení, není třeba miminko z nosítka vyndávat ani přenastavovat dotažení ramenních popruhů, jakmile miminko usne, stačí jen povytáhnout mu látku až nad hlavičku aby nemohla klimbnout.

Pro starší děti má pak KiBi větší klasickou opěrku hlavičky zapínanou jednoduše do dotahovacích trojzubců.

Středně polstrované ramenní popruhy a bederní pás nejsou extra mohutné a nepřekáží, přitom jsou pohodlné a dobře rozloží váhu dítěte.

Kibi je určeno pro nošení na břiše, zvládne nošení na boku a později na zádech. 

Ramenní popruhy je možné za zády pro větší pohodlí křížit.

Na bederním pásu a i na bocích jsou použity kvalitní mohutné spony s pojistkou, aby se nemohla otevřít ani pokud zrovna zaujme nenechavé ručičky starších dětí.

Výrobce klade důraz na použití českých materiálů. Látky, popruhy, spony i gumičky jsou všechny vyrobené v České republice. Šátky Lenire se také tkají u nás a tak do konceptu dokonale zapadají :)

Pokud zrovna děťátko běhá po okolí, je možé nosítko srolovat do ruličky a přenášet v pase srolované ve tvaru ledvinky. 

Složení: 100% bavlna, z toho zádová opěrka ze 2 vrstev šátkoviny Lenire.

Údržba: Špínu otírejte vlhkým hadříkem, perte co nejméně v pračce na šetrný program na 30 stupňů, suště volně rozložené. 

Vyrobeno v ČR.

Kontaktujte nás!