Testování Lenire kolem Vsetína

Testování Lenire kolem Vsetína

Vyslali jsme nový Lenire Pythagoras Tiramisu do nosící skupinky na Vsetínsku. Šátek se tam seznámil hned s několika miminky, dětmi a jejich maminkami. A co o něm napsaly?

Soutěžní Flora Café latte je už v novém domově!

Soutěžní Flora Café latte je už v novém domově!

Vždycky máme obrovskou radost, když si náš šátek - výhra v soutěží - vybere za vítěze někoho, kdo ještě opravdu nosí a kdo náš šátek využije. A když mu zrovna sedne do vkusu a do aktuálních potřeb, je to radost o to větší...

 

Nová jemná Flora café latte

Nová jemná Flora café latte

Dlouho jsme na ni čekali a konečně dorazila - nová barevná kombinace vzoru Flora, přírodní niťka v osnově a světlá šedohnědá v osnově. Jak jinak by se mohl tento šátek jmenovat než Café latte?

Výjimečná Black Friday sleva!

Výjimečná Black Friday sleva!

Lenire se Black Friday účastní už od samého začátku. A i letos pro vás máme nachystanou speciální slevu :)


 

Zelená Flora je tu!

Zelená Flora je tu!

Design Flora se opravdu povedl, nejen, že to je šátek hezký, ale také se opravdu parádně nosí. A tak když se domlouvala nová natkávka, chtěli jsme přidat ještě jednu Floru. A když Floru, tak doplnit barevnou paletu barvičkou, která u Flory ještě není...

KiBi nosítka z naší šátkoviny!

KiBi nosítka z naší šátkoviny!

KiBi pokukovalo po šátkovině docela dlouho. A je nám ctí, že si výrobce tohoto rostoucího nosítka, které se prodává nejden v ČR, ale i v mnoha dalších zemích EU a dokonce i za velkou louží, vybral ke spolupráci právě Lenire. 

Recenze od Nosíme děti Beroun a okolí

Recenze od Nosíme děti Beroun a okolí

Čas od času vyšleme testovací šátek Lenire do nějaké místní nosící skupinky, kde je pak nějakou dobu osaháván, navazován, putuje z ruky do ruky a od miminka k batolátku. A někdy se nám vrátí i krátké recenze, ze kterých ale máme velkou radost :)

Šátky Lenire v televizi!

Šátky Lenire v televizi!

Naše červená Amoria a stříbrná Campanula na televizní obrazovce v zajímavém rozhovoru o nošení miminek. Nakoukněte :)

Tři, dva, jedna, Vánoce!

Tři, dva, jedna, Vánoce!

Někdy je potřeba Ježíškovi pomoci. A pokud mu pomáháte sami, přitom máte stále rádi překvapení, pomůžeme vám! Dejte nám vědět a rádi vám šátek zabalíme do vánočního. A tak to určitě vydržíte a pod stromečkem to pak bude ta pravá radost :)

Black Friday 2017 je tu!

Black Friday 2017 je tu!

Slavili jsme už loni, slavit budeme i letos :) Do pátku 24. listopadu můžete koupit naše Lenire šátky se slevou 10 %!

Plakát na podporu nošení

Plakát na podporu nošení

Nošení miminek je dnes už normální součást péče o malé miminko, ale i o odrůstající batolátka. Nebylo to tak vždycky, ještě před 10 lety obhajoba nošení stála mnoho diskuzí a překladů zahraničních článků. A aby se znáz rozpustily i ty poslední možné obavy, vznikl tento plakát. 

Slavíme Mezinárodní týden nošení dětí!

Slavíme Mezinárodní týden nošení dětí!

Nošení miminek a dětí je velké téma a tak si zaslouží celý týden oslav, přednášek, akcí po celém světě. A my se k tomuto veselí rádi připojíme. Po celý týden až do neděle nabízíme slevu 10% na všechny šátky Lenire!

Výhra ve FB soutěži už je doma!

Výhra ve FB soutěži už je doma!

Soutěže jsou vždycky zábavné pro obě strany - my si pro vás vždy vymyslímenějakou otázku a těšíme s ena pročítání odpovědí. A někdo z vás pak má vždycky radost z výhry - tedy vždy doufáme, že mu šátek přijde opravdu vhod. A když nám pak přijde třeba takováhle zpětná vazba, je toradost ještě větší :)

"Ráda bych alespoň touto cestou poděkovala české značce Lenire za nádherný šátek. Šátek jsem vyhrála v srpnové soutěži a..."

Představujeme: letní kolekce 2017!

Představujeme: letní kolekce 2017!

Máme ohromnou radost, že můžeme uvést další kolekci šátků Lenire. A tentokrát jsme vybrali barvy z celé barevné škály, abychom to v regále měli co nejpestřejsí a aby byla šance, že se trefíme do vkusu :)

Reference na Lenire Pythagoras

Reference na Lenire Pythagoras

Čáslavská nosící skupina se o testování hlásila už několikrát. Ale buď jsem na ně při rozdělování šátků zapomněla, nebo neměli štěstí v losování. A tak jsme se rozhodli prorazit tuhle smůlu šokově - k testovacím Campanulám jsme přiřadili červeného Pythágoráse :) Do Čáslavi vyrazil jako úplně nový, úplně nezanošený.  

Fotogalerie Lenire Pythagoras červený

Fotogalerie Lenire Pythagoras červený

Jaro je tu už úplně neoddiskutovatelně. A je to nádherný čas na focení. A taky na procházky. Vezměte šátek Lenire a vyražte taky ven!

Jarní focení!

Jarní focení!

Jaro je tu! A tak naše modelky vyrazily na procházku mezi první rozkvetlé stromy. Pokochejte se s námi! Amoria a Pythagoras červeno-fialové.

Lenire mají fanklub na Facebooku!

Lenire mají fanklub na Facebooku!

Máme velkou radost, že už Lenire vyrostlo natolik a vyzkoušelo ho tolik lidí, že už má na Facebooku vlastní fanouškovskou skupinu! 

Pohled z Dítě v šátku.cz :)

Pohled z Dítě v šátku.cz :)

Včera přišly děti ze školy a hned hlásily, že nám pravidelný nášup letáků vyrazil dno z poštovní schránky. Zpráva nemilá, ale vedla k posbírání té hromady různých reklamních papírků a sešitků. A když už jsem to tak rovnala, zrak padnul na jeden menší a tvrdší letáček. Nějakou dobu mi to trvalo - na tom obrázku je mi něco povědomého... 

Něco se chystá!

Něco se chystá!

Pracujeme na tom už skoro 3 měsíce. A v pátek dorazily tyhle krabice plné nových šátků...

Zimní focení červené Campanuly

Zimní focení červené Campanuly

Šátky Lenire se předvádí moc rády. A tak když se po pár teplejších zimách podařila jedna zasněžená, byla to ideální příležitost udělat zase pár fotek...

Fotky z Vánoční módní přehlídky v Brně

Fotky z Vánoční módní přehlídky v Brně

Na záčátku prosince jsme vyslali 3 naše testovací šátky na výlet do Brna. Konal se tam totiž druhý ročník nosící módní přehlídky, letos ještě spojený s přednáškami a ukázkami vázání nebo cvičení s nošenými dětmi.

A je tu další recenze stříbrné Campanuly!

A je tu další recenze stříbrné Campanuly!

K poslední recenzi, která se k nám dostala z testování stříbrné Campanuly, byly přiloženy i krásné fotky. A tak se s vámi o ně rádi podělíme.  Přečtěte si celou recenzi, ale jen ve zkratce:

"Komfort, ktorý poskytne šatka pre ramená a chrbát je skutočne, až prekvapivý. Ani po hodinách nosenia denne som nepocítila žiadne tlačenie, previsnutie alebo povolenie v uzle a k počudovaniu, ani žiadnu záťaž na ramenách. A to aj pri menej precíznom doťahovaní, bavlna a jej reliéf skrátka držia na mieste ako prikované."

"Šatku by som rozhodne doporučila pre celé nosiace obdobie, pre tých ktorí hľadajú praktickú kamošku, do každého počasia a zároveň nechcú upustiť z komfortu viazania a nosenia."  

Hodnocení šátků Lenire z Třebíče

Hodnocení šátků Lenire z Třebíče

Začátkem listopadu odcestoval testovací tyrkysový šátek Lenire na Třebíčsko. Tam ho chtěly vyzkoušet nosící maminky z Facebookové třebíčské nosící skupiny. A my se nyní můžeme pochlubit jejich dojmy z Lenire Campanula:

Alena Vondrová: "Takže mé pocity z Lenire, jsem moc mile překvapená ze šířky šátku, učím se vázat na záda a s tímto šátkem se mi povedlo Ellinku tak zakapsovat, že měla horní cíp nad ramínky a dolní až pod prsama  jinak šátek má krásnou barvičku, nakonec i vzor jsem si i přes prvotní šok zamilovala. Materiál je měkký a hebký a s přehledem unese 9kg dítko a ma podle mě ještě velkou rezervu. Jestli mě z budoucích testovaných šátku žádný nenadchne více, jak Lenire, tak si ho budu přát od Ježíška  

BLACK FRIDAY u Lenire!

BLACK FRIDAY u Lenire!

Black Friday je už tradiční slevová akce, která běží po celém světě. Přidáváme se i my...

Vybrali jsme vítěze FB soutěže!

Vybrali jsme vítěze FB soutěže!

Naše soutěž o šátek Lenire je u konce. Pro nás to byla úplně první Facebooková soutěž, takže trocha nejistoty, aby bylo všechno v pořádku, pravidla jasná, téma aspoň trochu zábavné pro vás i pro nás. A kromě zábavy se nám vaše tipy i moc hodí, můžeme si tu rozplánovat první pětiletku :) ...

Reference: Kateřina, Praha

Reference: Kateřina, Praha

Touhle referencí trochu skočíme v čase zpět. To bylo ještě teplo a čekání na krabice bylo tááák dluhé. A tak jsme stříbrnou Campanulu poslali chuděru jako holátko bez krabice a návodu, jen aby už mohla nosit. 

První dojmy byly takovéhle:

 "...natěšeně jsem ho vybalila. Zajímalo mě kolik měří před vysrážením. Naměřila jsem... 

Reference: Monika, Jihlava

Reference: Monika, Jihlava

I když šátky nejsou v prodeji, několik z nich už funguje jako zkušební vzorky. Jsou zatěžovány, zkoušeny, používány, prány. A když pak dorazí podobná reference, dělají nám jen radost :)

"Testování šátku Lenire
Lenire Campanula stříbrná  - bavlněný šátek s výrazným vzorem v jednoduché, ale pěkné kombinaci přírodní a šedé barvy.  Šířka šátku po vyprání je...

Jak se dělá krabice

Ke každému pořádnému šátku patří krabice. Tedy alespoň já si to myslím :) Krabice šátek ochrání při přepravě k vám, je to to první, co uvidíte po vybalení, nebo na co padne oko v obchodě v regále.

Stavíme regály

Sobota byla regálová. Zkušenosti se stavbou už jsou bohaté a tak to ani nebolelo, ani...

První velké focení

V pátek jsme si se šátky Lenire udělali výlet do matičky Prahy stověžaté. Každé správné šátky potřebují mít své krásné fotografie...

Už je natkáno!

Tkalcovna ohlásila natkání. Už se to blíží!